News »

13.02.2022 wezleasing.pl - rekord sprzedaży leadów dla GETIN LEASING za 2021! 13-Mar-25

13.02.2022 wezleasing.pl - rekord sprzedaży leadów dla GETIN LEASING za 2021!

Gazela Biznesu - największa platforma leasingowa w Polsce skupiająca najlepsze oferty leasingowe w 1 miejscu. Dostawcy usług i towarów to m.in. Krotoski-Cichy, VB-Leasing, Masterlease, GETH

2017 - rok IOS i Android - zamów i powiel swój sukces w przestrzeni mobilnej 17-Feb-12

2017 - rok IOS i Android - zamów i powiel swój sukces w przestrzeni mobilnej

Wykorzystanie potencjału aplikacji mobilnych będzie miało znamienne znaczenie w latach 2017 - 2025!

2016 - update portalu PWM Pomorska Wypożyczalnia Motocykli 12-Nov-09

2016 - update portalu PWM Pomorska Wypożyczalnia Motocykli

Nowy serwis zarządzany przez CMS dla firmy PWM Pomorska Wypożyczalnia Motocykli - www.wypozyczalniamotocykli.com

Pierwsze wdrożenie systemu wideokonferencji i szkoleń EVOCOM 12-Nov-09

Pierwsze wdrożenie systemu wideokonferencji i szkoleń EVOCOM

Szkolenia, wideokonferencje i prezentacje online to funkcjonalność, która znalazła się w obszarze potrzeb biznesowych Fundacji Warto Wiedzieć - STRONA PROJEKTU: szkolenia.wartowiedziec.edu.pl

20.11.2011 Good Luck Club - serwis firmowy 13-Jan-30

20.11.2011 Good Luck Club - serwis firmowy

Prezentacja klubu, oferty, grafik zajęć, opisy i zdjęcia trenerów, profil członka GLC, wewnętrzny katalog firm, blogi tematyczne instruktorów GLC

20.07.2014 | "DOTACJE NA INNOWACJE" - sukces www.rachunkowe.pl 12-Nov-08

20.07.2014 | "DOTACJE NA INNOWACJE" - sukces www.rachunkowe.pl

Realizowany w Warszawie projekt dla biura rachunkowego obsługującego ponad 500 Klientów na terenie województwa mazowieckiego, projekt realizowany we współpracy z UE w ramach programu "INNOWACYJNA GOSPODARKA"

Proszę kliknąć na logo powyżej, aby wyświetlić stronę

 

Projekt strony internetowej PWM Pomorskiej Wypożyczalni Motocykli Honda, Yamaha, Suzuki i Harley Davidson wymagał efektownej prezentacji oferowanych pojazdów oraz dostarczenia Klientom pełnej informacji na temat warunków wynajmu w przystępnej formie.

Oferta i sposób prezentacji motocykli

Oferta prezentowana jest w sposób prosty i przejrzysty. Już po wejściu na stronę główną Klient widzi to, co najważniejsze - motocykle, ich zdjęcia, ceny oraz adres, gdzie może wypożyczyć motocykl. Na podstronie Rezerwacje i zasady sprawdzić można szczegółowe warunki wynajmu. Kontakt i dojazd ułatwiają dotarcie do siedziby firmy. Zaproponowana formuła sprawdza się, a firma PWM wciąż się rozwija. W chwili wprowadzenia strony dysponowała 4-ma motocyklami, obecnie już 10.

Strona jest zintegrowana ze ścianą Facebooka wypożyczalni motocykli. Posty i nowości dodawane na FB pojawiają się bezpośrednio na stronie, bez potrzeby ręcznej aktualizacji. Dzięki temu możliwe jest prezentowanie promocji i aktualności. Strona posiada także mechanizm artykułów, w których opisywane są m.in. motocyklowe wojaże Klientów.

3 języki
Aplikacja została wyposażona w moduł językowy obsługujący wg aktualnego stanu na rok 2011 trzy języki - angielski, niemiecki oraz polski. Architektura aplikacji pozwala na łatwe dodawanie kolejnych języków z poziomu intuicyjnego CMS'a, gdzie dodajemy treści jak w programie WORD i nie są do tego wymagane umiejętności programistyczne czy znajomość HTML. Posiadając materiały od tłumacza możemy kolejny język wprowadzić w ciągu kilku godzin.

wypożyczalnia motocykli

Technologie
PHP OOP, Symfony, CSS 2.1., MySQL, i18n, automatyczny moduł językowy z wyrażeniami tłumaczonymi w pliku XML. Aplikacja zabezpieczona przed atakami mogącymi zablokować działanie strony.

Dodawanie nowych motocykli do oferty
Dzięki CMS czynność ta odbywa się przez wypełnienie prostego formularza w CMS. Wszystkie operacje administracyjne strony, aktualizację treści, podmianę banera, zmianę danych firmy, zmianę w cenniku itp. można wykonać mając tylko umiejętności podstawowego korzytania z komputera, takie jakie potrzebne są do poruszania się po serwisach typu Facebook czy Nasza Klasa - wypełnianie formularzy, zapisywanie pól, dodawanie zdjęć z dysku komputera.