News »

13.02.2022 wezleasing.pl - rekord sprzedaży leadów dla GETIN LEASING za 2021! 13-Mar-25

13.02.2022 wezleasing.pl - rekord sprzedaży leadów dla GETIN LEASING za 2021!

Gazela Biznesu - największa platforma leasingowa w Polsce skupiająca najlepsze oferty leasingowe w 1 miejscu. Dostawcy usług i towarów to m.in. Krotoski-Cichy, VB-Leasing, Masterlease, GETH

2017 - rok IOS i Android - zamów i powiel swój sukces w przestrzeni mobilnej 17-Feb-12

2017 - rok IOS i Android - zamów i powiel swój sukces w przestrzeni mobilnej

Wykorzystanie potencjału aplikacji mobilnych będzie miało znamienne znaczenie w latach 2017 - 2025!

2016 - update portalu PWM Pomorska Wypożyczalnia Motocykli 12-Nov-09

2016 - update portalu PWM Pomorska Wypożyczalnia Motocykli

Nowy serwis zarządzany przez CMS dla firmy PWM Pomorska Wypożyczalnia Motocykli - www.wypozyczalniamotocykli.com

Pierwsze wdrożenie systemu wideokonferencji i szkoleń EVOCOM 12-Nov-09

Pierwsze wdrożenie systemu wideokonferencji i szkoleń EVOCOM

Szkolenia, wideokonferencje i prezentacje online to funkcjonalność, która znalazła się w obszarze potrzeb biznesowych Fundacji Warto Wiedzieć - STRONA PROJEKTU: szkolenia.wartowiedziec.edu.pl

20.11.2011 Good Luck Club - serwis firmowy 13-Jan-30

20.11.2011 Good Luck Club - serwis firmowy

Prezentacja klubu, oferty, grafik zajęć, opisy i zdjęcia trenerów, profil członka GLC, wewnętrzny katalog firm, blogi tematyczne instruktorów GLC

20.07.2014 | "DOTACJE NA INNOWACJE" - sukces www.rachunkowe.pl 12-Nov-08

20.07.2014 | "DOTACJE NA INNOWACJE" - sukces www.rachunkowe.pl

Realizowany w Warszawie projekt dla biura rachunkowego obsługującego ponad 500 Klientów na terenie województwa mazowieckiego, projekt realizowany we współpracy z UE w ramach programu "INNOWACYJNA GOSPODARKA"

Inbudo.pl - interaktywne budowanie

Serwis inbudo.pl to dalece zaawansowana technicznie platforma realizująca funkcjonalności serwisu mini-przetargów, czyli zleceń pomiędzy klientami branży budowlanej a oferentami. Złożoność serwisu wynika z szeregu zaawansowanych technicznie, lecz prostych w obsłudze funkcji.

Lista wybranych funkcjonalności serwisu:

Moduły serwisu umożliwiającego interaktywne budowanie i remont

Pierwszy moduł to „Firmy” (wymagana osobne założenie konta dla firm), gdzie można dodać opis swojej firmy wykonującej usługi budowlane. Tu również możemy sprawdzić opinie innych użytkowników o danej firmie.

 

Usługi

Możemy tu zaoferować swoją konkretną ofertę, gdzie nie jest wymagane konto firmowe. W związku z tym wszystkie „złote rączki” mogą tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia.

Obok usług możliwe jest wystawianie zleceń, ogłoszeń, zapytań ofertowych oraz produktów na sprzedaż, także grupowo poprzez import XML o formacie Ceneo. Wystawiane zlecenia, usługi czy produkty moga być promowane, podobnie jak całe firmy.

Inbudo posiada złożony algorytm promowania obiektów, zbliżony charakterem do tego spotykanego na serwisach typu www.oferia.pl. Zaimplementowane zostały płatności PayU, co automatyzuje składanie zamówień, listowanie statusów zamówień oraz wystawianie Klientom serwisu faktur. Faktury dostępne są bez udziału administratora serwisu, automatycznie do pobrania przez Klienta wprost ze swojego profilu.

 

płatności payu evomedia

 

 

Nowoczesne forum budowlane w formie Q&A

Od razu po otwarciu strony nawet najmniej zorientowany w działaniu serwisu użytkownik wie co ma robić. Jeżeli ma konkretny problem, wpisuje w odpowiednie pole lub szuka ewentualnych odpowiedzi, już zamieszczonych na forum. Lewa kolumna przeznaczona jest na szybki dostęp do wszystkich kategorii, popularnych tematów, najlepszych użytkowników oraz tagów, które jeszcze szybciej pozwolą mu dotrzeć do poszukiwanych informacji.