News »

13.02.2022 wezleasing.pl - rekord sprzedaży leadów dla GETIN LEASING za 2021! 13-Mar-25

13.02.2022 wezleasing.pl - rekord sprzedaży leadów dla GETIN LEASING za 2021!

Gazela Biznesu - największa platforma leasingowa w Polsce skupiająca najlepsze oferty leasingowe w 1 miejscu. Dostawcy usług i towarów to m.in. Krotoski-Cichy, VB-Leasing, Masterlease, GETH

2017 - rok IOS i Android - zamów i powiel swój sukces w przestrzeni mobilnej 17-Feb-12

2017 - rok IOS i Android - zamów i powiel swój sukces w przestrzeni mobilnej

Wykorzystanie potencjału aplikacji mobilnych będzie miało znamienne znaczenie w latach 2017 - 2025!

2016 - update portalu PWM Pomorska Wypożyczalnia Motocykli 12-Nov-09

2016 - update portalu PWM Pomorska Wypożyczalnia Motocykli

Nowy serwis zarządzany przez CMS dla firmy PWM Pomorska Wypożyczalnia Motocykli - www.wypozyczalniamotocykli.com

Pierwsze wdrożenie systemu wideokonferencji i szkoleń EVOCOM 12-Nov-09

Pierwsze wdrożenie systemu wideokonferencji i szkoleń EVOCOM

Szkolenia, wideokonferencje i prezentacje online to funkcjonalność, która znalazła się w obszarze potrzeb biznesowych Fundacji Warto Wiedzieć - STRONA PROJEKTU: szkolenia.wartowiedziec.edu.pl

20.11.2011 Good Luck Club - serwis firmowy 13-Jan-30

20.11.2011 Good Luck Club - serwis firmowy

Prezentacja klubu, oferty, grafik zajęć, opisy i zdjęcia trenerów, profil członka GLC, wewnętrzny katalog firm, blogi tematyczne instruktorów GLC

20.07.2014 | "DOTACJE NA INNOWACJE" - sukces www.rachunkowe.pl 12-Nov-08

20.07.2014 | "DOTACJE NA INNOWACJE" - sukces www.rachunkowe.pl

Realizowany w Warszawie projekt dla biura rachunkowego obsługującego ponad 500 Klientów na terenie województwa mazowieckiego, projekt realizowany we współpracy z UE w ramach programu "INNOWACYJNA GOSPODARKA"

O nas

W roku 2006 dwóch studentów Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, kierunku Informatyka Politechniki Gdańskiej na studiach dziennych zaprzyjaźniło się rozmawiając między innymi na temat braków w polskim rynku systemów informatycznych.
Przedmiotem naszego zdumienia była agresywna polityka obserwowanych, znanych w Trójmieście i kraju firm, nie mająca prawie nic wspólnego ze stawianiem na pierwszym miejscu najważniejszych wartości, jakimi są rzetelna praca, budowanie zaufania i dążenie przez te do sukcesu w relacjach biznesowych.
Działania jak: reinterpretacja specyfikowanych przez Klienta wymagań, prawnicy walczący o przetargi na bazie wytykania konkurencji błędów kategorii "brak przecinka w SWS" i usilne odchudzanie wymagań już po podpisaniu umowy zdawały się być na polskim rynku standardem.
Postanowiliśmy postawić krok w kierunku zmiany tej sytuacji tworząc firmę, gdzie skupiamy ludzi odpowiedzialnych, kreatywnych i znanych nam co najmniej od kilku lat ze studiów czy liceów. Większość z nas jest obecnie, według stanu na rok 2014, absolwentami i doktorantami Wydziału ETI Politechniki Gdańskiej, kierunku Informatyka.

Nasze cele są jasne. Traktować tak samo poważnie każdego Klienta, zarówno mikroprzedsiębiorstwo i osobę prywatną potrzebującą strony wizytówkowej, Urząd Miasta wymagający audytu dokumentacji przetargowej lub portalu, jak i wieloosobową fabrykę, dla której tworzymy system zarządzania produkcją. Dążymy do doskonałości w obsłudze Klientów. Wierzymy, że rozwój poprzez bycie blisko ludzi i ich potrzeb oraz dopracowanie w każdym szczególe zlecanych nam zadań jest jedyną i najlepszą drogą do osiągnięcia renomy i zaufania. Jesteśmy wysokozmotywowanym, doświadczonym we wspólnej pracy zespołem. Zatrudniamy od 8 do 15 pracowników w zależności od aktualnego obciążenia.